ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4485 / Ogłoszenia oczekujące: 186
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nowe Mieszkania Dębica

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Komputery

Nr ogłoszenia 119067 z dnia 2020-08-07 / OFERTA OD FIRMY

Yerba sklepy

yerba mate store

https://www.yerbamatestore.pl/

Yerba – niesamowity napar, o którym można opowiadać godzinami. Dużą liczbę miłośnikówposiada od dawien dawna. Trudno być zdziwionym. Ilość zalet przyjmowania Yerba Mate non stop się zwiększa. Z jakiego powodu? Co chwilę prezentowane są badania w tym temacie. A więc - z jakiego powodu trzeba spożywać Yerbę Matę? To proste! Badania naukowe nie dają złudzeń. Ta zdrowotna herbata radzi sobie w tego typu dotkliwościach jak trudności z wypróżnianiem, stany depresyjne, problemy ze stawami, przemęczenie, migreny, zaparcia, otyłość, niedomagania wątroby i sporo innych. W składzie tej wyśmienitej herbaty są składniki aktywne, które mają świetny wpływ na nasze organizmy. To jednak nie wszystko! Yerba przynosi też energię. Jeszcze bardziej efektywnie niż szkodliwe napoje energetyczne.

https://www.yerbamatestore.pl/

Cena: 300

Autor: Jan

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 166717888

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 147
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Komputery


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.debica.pl