ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4705 / Ogłoszenia oczekujące: 25
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Inne usługi

Nr ogłoszenia 134401 z dnia 2021-09-10 / OFERTA OD FIRMY

Stomatologia w Bolesławcu, Dentysta, Stomatolog

Stomatologia zachowawcza w Bolesławcu, Dentysta, Stomatolog

W Praktident Medical Clinic w Bolesławcu obejmuje pełną opieką stomatologiczną dorosłych jak i dzieci, z wykorzystaniem najnowszych technik i technologii stosowanych przez naszych lekarzy.

Usługom z zakresu stomatologii zachowawczej nadajemy w klinice zupełnie nowy wymiar, nieustannie modyfikujemy i ulepszamy je.
Ważne są trzy aspekty:

Nieustannie wychodzimy o krok przed potrzebami i oczekiwaniami Pacjentów, by móc szybko i skutecznie na nie reagować.
Po drugie - techniki w Praktident Medical Clinic Bolesławiec muszą być w pełni zintegrowane z pozostałymi, nowatorskimi technologiami, stosowanymi w innych dziedzinach, w których się specjalizujemy - używamy najnowszych materiałów, stawiamy duży nacisk na ich biokompatybilność - by nie tylko odbudowywały jego strukturę anatomiczną ale także funkcjonalną (wymiana niezbędnych minerałów pomiędzy wypełnieniem a zębem).
I najistotniejsze – naszym priorytetem jest ogólne zdrowie zębów i całego organizmu, co jest wymagane podczas dalszego leczenia, np. stomatologii estetycznej.
Leczenie zachowawcze ma na celu zapobieganie i leczenie chorób jamy ustnej i zębów w celu zachowania prawidłowej funkcji narządu żucia, a tym samym przebiegu procesów toczących się w dalszych odcinkach układu pokarmowego. Obejmuje leczenie chorób zębów i dziąseł wywołanych przez próchnicę, które mogą stać się bezpośrednią przyczyną chorób miazgi, ozębnej, kości szczęk, dziąseł i przyzębia, i które mogą stanowić wrota zakażenia dla całego organizmu prowadzące do powikłań ogólnoustrojowych. Dlatego jest to kluczowa część stomatologii. Zanim przystąpi się do leczenia zachowawczego lekarz prowadzący może zlecić wykonanie zdjęcia kontrolnego - pantomograficznego, celowanego bądź tomografii komputerowej 3D by móc dokładnie zdiagnozować danego zęba lub grupę zębów wymagającą leczenia. Wszelkie badania można wykonać na miejscu.

Praktident Medical Clinic
Aleja Tysiąclecia 10 a,b
59-700 Bolesławiec
Tel. (75) 375 30 50

Cena: 1

Autor: Michał

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 753753050

Wstecz

Ilość wyświetleń: 127
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Inne usługi
Inne ogłoszenia tego użytkownika (2 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.debica.pl