ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4612 / Ogłoszenia oczekujące: 18
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca - sprzedaż produktów

Nr ogłoszenia 136378 z dnia 2022-01-04 / OFERTA PRYWATNA

BONUS 100 zł na start

Zapraszam do platformy ,która umożliwia sprzedaż produktów z szybko rosnącej kategorii zdrowie i uroda. W ofercie znajdziemy glównie suplementy diety ,ale też produkty takie jak kremy, odżywki do rzęs, zabawki dla dorosłych itp.

Produkty oferowane przez CashinPills sa przebadane ,bezpieczne do stosowania i wyprodukowane według najwyższych standardów jakościowych. Program oferuje szeroki zakres narzędzi promocyjnych , oferty przetłumaczone na 20 języków i lokalne metody płatności.

Prowizja jest naliczana od sprzedaży wszystkich produktów, które są w programie partnerskim. Zawsze wynosi ona 30%.Przewagą programu jest oferta artykułów nieznanych potencjalnym kontrahentom.Ponadto jeżeli zaczniesz współpracować z usługami CashinPills, dostaniesz szeroki wybór programów reklamowych tj.: bannery hostowane, page peel, popundery, a nawet blogi.Także naprawdę warto zarejestrować się w tym programie.

BONUS 100zł na start.
3 proste kroki:
1. Potwierdź swój e-mail.
2. Uzyskaj 25 unikalnych kliknięć.
3. Skontaktuj się z
help@cashinpills.com po wykonaniu dwóch pierwszych kroków i opowiedz o swoim planie na pracę w Cash In Pills.

Osoby zainteresowane zapraszam do zgłoszeń przez ten formularz poniżej

link.dlawas.net/cashinp

Cena: 100

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 76
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca - sprzedaż produktów
Inne ogłoszenia tego użytkownika (18 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.debica.pl