ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4351 / Ogłoszenia oczekujące: 13
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Pozostale

Nr ogłoszenia 136649 z dnia 2022-01-05 / OFERTA OD FIRMY

TRANSPORT PSÓW KOTÓW DĘBICA POLSKA 505 468 267

Nasza firma działa w branży transportowej od 15 lat. Od roku naszą specjalnością jest przewóz zwierząt domowych psy, koty. Świadczymy tylko kursy dedykowane od drzwi do drzwi bez do ładunków i kurierów, spedycji.

TRANSPORT: dedykowany to nazwa dla tzw. transportu door-to-door (od drzwi do drzwi). Polega on na tym, że przewóz odbywa się bez jakichkolwiek przeładunków czy do ładunków. Czyli twój pupil z nami trafia więc bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy. W związku z tym określony pojazd i transporterek jest przeznaczony wyłącznie dla jednego klienta i jednej trasy. Zwierzaki różnych właścicieli nie mieszają się ze sobą‼ Dbamy o bezpieczeństwo higienę i zdrowie waszych kochanych zwierząt.

UWAGA! Spełniamy wszystkie wymogi i normy wymagane do przewozu zwierząt. Posiadamy kursy ukończenia opiekuna zwierząt licencję konwojenta co najważniejsze zezwolenie wydane eu typ 2 powyżej 8h przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii. Powierzając nam swojego pupila na czas podróży, macie Państwo pewność ze oddajecie go w dobre ręce. Kochamy zwierzęta i dbamy o nie w czasie podróży na pokładzie mąż kierowca,syn opiekun zajmuję się całą drogą pupile, przerwy co 3-4h wysyłamy zdjęcia i filmiki z podrózy.

Wysyłając z nami swojego pupila, macie Państwo pewność że oddajecie go w najlepsze ręce – mąż i syn to osoby z doświadczeniem, kochające zwierzęta, dbające o swych pasażerów podczas całej podróży jak o własne. Nie jesteśmy kurierami nie zbieramy po trasie osób, paczek, itp.

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA 100%

UWAGA! Cena są podawane netto i ustalane indywidualnie w zależności od długości trasy. Podpisujemy umowę i pobieramy zadatek wtedy każdy ma pewność ze dojdzie do usługi. UWAGA!!! W razie rezygnacji zadatek przepada !!!!

Oddział firmy
Tupaj usługi przewozowe
Rzeszów 35-114
Ul: Korczaka 2

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty !!!
+ 48 505 468 267, lub 507 648 461

Wejdź na nasz fanpage
https://www.facebook.com/tupajtransportzwierzat/

SPRAWDŹ NAS:
https://transport-zwierzat-towarzyszacych-rzeszow. business.site/?m=true

Cena: 0,00

Autor: Anna

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 505 468 267

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 100
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostale
Inne ogłoszenia tego użytkownika (11 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.debica.pl