ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4351 / Ogłoszenia oczekujące: 13
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 136938 z dnia 2022-01-21 / OFERTA OD FIRMY

Kredyty Hipoteczne

Bezpłatna i kompleksowa obsługa!

Oferujemy swoje usługi w zakresie bezpłatnego pośrednictwa dotyczącego Kredytów Hipotecznych na zakup lub budowę nieruchomości, spłatę innych zobowiązań oraz pożyczki hipotecznej. Doradzimy również jak pozyskać środki na wymagany wkład własny.

Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową we wszystkich bankach i przedstawimy najkorzystniejsze oferty wraz z aktualnymi promocjami i z wyszczególnieniem wszystkich kosztów (BEZ ROBIENIA ZAPYTAŃ W BIK).

Sporządzamy czytelną listę niezbędnych dokumentów, to my wypełniamy wnioski kredytowe, zapewniamy pomoc w kontakcie ze sprzedającym, deweloperem, przeprowadzamy klienta przez cały proces zapewniając fachową pomoc.

Omówimy z Tobą umowę kredytową i udzielimy wszelkich wyjaśnień.

Mamy doświadczenie w zakresie pozyskiwania kredytów hipotecznych poparte wiedzą i długim stażem w branży.

Rozmowa z naszym ekspertem jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu.

tel. 693-743-902

Autor: Karol

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 693743902

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 78
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.debica.pl