ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4229 / Ogłoszenia oczekujące: 13
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Komputerowe

Nr ogłoszenia 137485 z dnia 2022-02-18 / OFERTA OD FIRMY

Agencja Reklamowa Nowy Sącz, Wizytówki, Ulotki, Banery, Plak

Agencja Reklamowa czyli my BMA STUDIO REKLAMY mieści się w centrum Nowego Sącza przy ulicy Długosza 67. Jak nazwa naszej Firmy wskazuje zajmujemy się reklamami zarówno internetowymi jak i zwykłymi typu baner, ulotka, wizytówka. Każdy projekt wykonany przez nasz wyspecjalizowany i wykwalifikowany zespół jest tworzony indywidualnie, każdy pomysł jest inny, ciekawy, zawiera inną gamę kolorów, tekstów czy grafik. Kluczową dla nas rzeczą jest jakość, zależy nam bardzo alby wykonany przez nas produkt był trwały,odporny na drobne czynniki mechaniczne, odporne na działanie UV i czynniki atmosferyczne, aby kolory były cały czas takie jak przy odbiorze i najdrobniejszy szczegół zgadzał się z wizją klienta.

Nasza Firma działa od ponad 10 lat i ma na swoim koncie mnóstwo wykonanych projektów, stron internetowych, druków wielkoformatowych (czyli np. banerów, naklejek roll upów, szyldów reklamowych, magnesów i tym podobnych rzeczy.) druków poligraficznych (czyli np. wizytówek, ulotek, plakatów, folderów reklamowych, biletów, zaproszeń i tym podobnych rzeczy) lub gadżetów (czyli np. kubków reklamowych, smyczy, kalendarzy czy zapalniczek). O jakości wykonywania naszych usług świadczyć może wielkie grono zadowolonych klientów, którym mieliśmy przyjemność przygotowywać różnego rodzaju projekty graficzne.

Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych i wykwalifikowanych ludzi, dla których reklamy, grafika i kreowanie wizerunku to przede wszystkim pasja. Nasza wiedza oraz doświadczenie, jakie zdobyliśmy do tej pory pozwalają nam na oferowanie usług na wysokim poziomie.

Współpracujemy z różnymi agencjami reklamowymi, które korzystają z naszych usług na tworzenie reklamy nie tylko w Polsce, ale też Anglii, Irlandii, Niemczech, Austrii, Szwecji, Słowacji, a nawet w Stanach Zjednoczonych.
Tworząc reklamy pracujemy na oryginalnym oprogramowaniu i jesteśmy legalną firmą wystawiającą fakturę VAT.

Zamówienia przyjmujemy drogą mailową lub podczas osobistej wizyty w naszym biurze. Po rozmowie z klientem, i ustaleniu szczegółów przystępujemy do pracy, dokładamy wszelkich starań aby nasza praca została doceniona i dostała aprobatę ze strony klienta. Profesjonalny projekt graficzny tworzymy zazwyczaj w ciągu 24h, następnie odsyłamy projekt klientowi do akceptacji i wprowadzamy ewentualne poprawki na życzenie klienta aby był 100% zadowolony i nie miał absolutnie żadnych zastrzeżeń co do wykonanego projektu.
Po akceptacji projektu w przypadku strony internetowej zaczynamy ją wdrażać do uruchomienia w Internecie a w przypadku materiałów poligraficznych po akceptacji projektu przystępujemy do realizacji druku.

Zapraszamy do naszego STUDIA REKLAMY codziennie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00, lub skontaktuj się z nami poprzez maila lub telefonicznie.

ul. Długosza 67 Nowy Sącz
BMA STUDIO REKLAMY
www.bma.net.pl
e-mail: biuro_bma@op.pl
telefon: 607 522 567

Autor: BMA

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 607522567

Wstecz

Ilość wyświetleń: 110
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Komputerowe
Inne ogłoszenia tego użytkownika (13 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.debica.pl