ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4564 / Ogłoszenia oczekujące: 10
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Inne usługi

Nr ogłoszenia 137700 z dnia 2022-03-02 / OFERTA OD FIRMY

Wieczór kawalerski - Paintball, Archery Tag, Bumper Ball

Chcesz zafundować przyszłemu Panu Młodemu lub przyszłej Pannie Młodej niezapomnianą przygodę, którą będziecie wspominać przez długie lata?

Z doświadczenia doskonale wiemy, że dobra zabawa połączona z zastrzykiem adrenaliny jest gwarancją udanego wieczoru kawalerskiego, bądź wieczoru panieńskiego :)

Oferujemy szeroki wachlarz znanych, a także niebanalnych atrakcji nastawionych nie tylko na aktywność sportową, ale również na integrację:
• Paintball,
• Archery Tag,
• Bumper Ball,
• Szkolenie Zakapiora,
• ”Lekcje przedmałżeńskie",
• Zabawy integracyjno-sportowe

Na czym polegają wspomniane atrakcje?

Paintball zna każdy, opisywać nie trzeba. Dodamy tylko, że rozgrywki prowadzi miła obsługa na specjalnie przygotowanym poligonie przy Siedlisku Janczar w Pstrągowej. Teren pozwala na szybkie, dynamiczne strzelanki, żeby wieczorem były siły na dalsze szaleństwa:).

Archery Tag to gra integracyjna, która łączy ze sobą paintball i tradycyjne łucznictwo. Taki paintball tylko strzelasz z łuku. Bezpieczne, nie boli i po trafieniu nie ma siniaków, dlatego nie ma mowy o "do wesela się zagoi". Zapewniamy kompletne wyposażenie – łuk, strzały zakończone miękkimi nasadkami, ochraniacze przedramienia, maski ochronne na twarz oraz szarfy znaczeniowe. Możesz grać u nas lub przyjedziemy do Ciebie ze specjalnym mobilnym boiskiem. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych istnieje możliwość organizacji np. na sali sportowej, w wyznaczonej przez Ciebie lokalizacji.

Bumper Ball to widowiskowa, a zarazem bezpieczna forma rozrywki dla każdego, która łączy w sobie piłkę nożną, sumo oraz rugby. Zawodnik zakłada na siebie napompowaną kulę i gra z innymi według określonych zasad wybranego scenariusza. W trakcie dynamicznej zabawy uczestnicy zderzają się ze sobą, przewracają, robią salta, stają na głowie, wirują, skaczą, a wszystko to wywołuje mnóstwo pozytywnych wrażeń. Ogólnie pełno śmiechu. Tu również jesteśmy mobilni.

Szkolenie zakapiora - to kilka atrakcji dla osób, które nie chcą się męczyć i lubią rywalizację - konkurs strzelania z łuku, wiatrówki, dmuchawki i rzucania nożami i nie tylko.

”Lekcje przedmałżeńskie” - takich w kościele nie było - z pojmaniem przyszłego Pana Młodego lub Panny Młodej i poddaniu Go/Jej licznym śmiesznym, ale nieośmieszającym próbom. Oryginalny, humorystyczny scenariusz zabawy integracyjnej, której szczegółów zdradzać nie chcemy i nie możemy, żeby nie psuć niespodzianki. PS. Przyszły jeniec o niczym nie może wiedzieć...

Posiadamy liczne kontakty z ośrodkami oferującymi wynajem domków w różnych cenach i lokalizacjach. Większość naszych usług możemy zorganizować mobilnie, w miejscu wyznaczonym przez Ciebie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać jednocześnie z więcej niż jednej atrakcji, ponieważ dopuszczamy możliwość ich dowolnego łączenia.

Szczegóły, wycena i rezerwacja terminów drogą mailową lub telefoniczną (pn.-pt., 9:00-17:00) :)

Autor: Paweł

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 514 862 877

Wstecz

Ilość wyświetleń: 181
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Inne usługi
Inne ogłoszenia tego użytkownika (2 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.debica.pl