ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3585 / Ogłoszenia oczekujące: 11
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pracę dodatkową zlecę

Nr ogłoszenia 138996 z dnia 2022-09-29 / OFERTA PRYWATNA

Dodatkowe zarabianie bez MLM poprzez promocje

Pewnie zastanawiasz się skąd biorą się promocje i jaki interes mają na tym strony, które dają pieniądze za darmo? Przykładowo nigdy byś nie usłyszał/a o niektórych stronach gdyby nie darmowe pieniądze. Rejestrujesz się na takiej stronie i nawet, jeżeli odbierasz bonus i nigdy więcej się nie pojawisz na stronie, to jest spora grupa osób, która już tam zostanie. Dzięki temu apka czy strona zwiększa swój zasięg.

Jak można zarabiać:

BEZ DEPOZYTU – Czyli strony, które dają bonus do wypłaty, na przykład 5 euro za samą rejestrację. Zazwyczaj trzeba być pełnoletnim, ale nie zawsze.

KODY ZNIŻKOWE – Dodajesz od strony lub apki jak Uber Eats czy Wolt kody, rabaty, kody promocyjne, zniżkowe na jedzenie. Takich stron jest sporo.

Jak działam?

Przedstawiam jedynie sposoby zarobku, które osobiście testuję i weryfikuję. Opinie o wskazanych firmach i ich promocjach można bez problemów sprawdzić w Internecie.

Bez polecania, bez inwestowania
Nie czerpię żadnych korzyści procentowych z poniższych rozwiązań oraz nie promuję MLM. Zarabiam dopiero w momencie, gdy polecony przez mnie użytkownik sam zarobi.

Sprawdzone sposoby zarobku
Obecnie firmy zamiast inwestować w reklamę “po wiadomościach” czy w gazecie, wolą nowym użytkownikom dać na początek bonus (często pieniężny) i pozwolić na to, by to konsumenci zdecydowali po testach, czy aplikacja, konto, bądź platforma ich przekonuje.

Można się skontaktować poprzez formularz kontaktowy.

Cena: 3000

Autor: Zniżka PL

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 515
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pracę dodatkową zlecę


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2023 ogloszenia.debica.pl