ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4594 / Ogłoszenia oczekujące: 20
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 140056 z dnia 2022-06-30 / OFERTA PRYWATNA

MAGAZYNIER

Twój zakres obowiązków

*prace magazynowe,
*przestrzeganie zasad obowiązujących w magazynie,
*obsługa magazynowa klientów firmy.

Nasze wymagania

*skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
*uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane).

O NAS

Od 28 lat jesteśmy jedną z największych hurtowni branży instalacyjno-grzewczych na Podkarpaciu. W latach 90. byliśmy w tym rejonie jedną z pierwszych firm promujących i wprowadzających na rynek nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Od stycznia 2020 główna siedziba firmy przeniosła się do własnego, nowoczesnego obiektu znajdującego się na terenie Parku Naukowo - Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko”.

W ofercie naszej firmy posiadamy towary z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii. Są to przede wszystkim źródła ciepła (pompy ciepła, kotły na biomasę) systemy rekuperacji i wentylacji oraz instalacje solarne i fotowoltaiczne.

więcej na : www.heating.pl

Autor: Wioletta Król-OStrowska

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 887475378

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 31
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.debica.pl