ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3306 / Ogłoszenia oczekujące: 10
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Pozostale

Nr ogłoszenia 140408 z dnia 2022-07-22 / OFERTA OD FIRMY

TRANSPORT ZWIERZĄT DEBICA 505 468 267

Dzień dobry TUPAJ TAXI DLA PUPILA: Oferujemy legalny bezpieczny i wygodny transport zwierząt domowych ( psów, kotów ). Podróż twojego zwierzaka nie musi być stresującą gdy wybierzesz nas. Korzystając z naszych usług masz pewność że twoje zwierzę jedzie wygodnie i bezpiecznie indywidualnym, dedykowanym tylko dla niego transportem ( jak królowa lub król ).

� UWAGA Proszę podać dokładny adres odbiór i dostawy wraz z kodami pocztowymi oraz jakiej rasy zwierzak i wiek.

� Świadczymy tylko usługi "door to door" czyli odbieramy twoje zwierzę z punktu A i dostarczamy do punktu B. Nie wozimy między paczkami meblami ludźmi itp ani na siedzeniu jest to nie bezpieczne lub na pace.

� Jeździmy Podkarpacie cała Polska i odwrotnie oraz na TRACES świadectwo zdrowia Niemcy, Słowacja, Czechy, Austria.

� UWAGA: Nie łączymy transportów aby nie narażać twojego zwierzaka na dodatkowy stres związane z obecnością obcych mu zwierząt na pokładzie. Dzięki indywidualnemu transportowi nie narażasz swojego zwierzęcia na choroby.

� Do naszego samochodu możemy zabrać również większą ilość zwierząt, posiadamy do dyspozycji transporterki GULIWERY 5, BRACCO 3 GULIWER 7. UWAGA: Warunek to pochodzenie z jednego domu lub hodowli.

� ️Do transportu zwierzą wykorzystujemy tylko wyłącznie transportery z spełniające wymogi. Po każdym transporcie, samochód i transportery są myte, dezynfekowane i ozonowane.

� SAMOCHÓD: Wyposażony klimatyzacje ogrzewanie termometr GPS samochodowy, wygodny a wszystko to dla komfortu twojego zwierzaka, zawsze na pokładzie doświadczony kierowca i ja jako opiekunka twojej pociechy i zawsze jest pod moją ręką.

� POSIADAMY:
- Środek transportu zatwierdzony przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii.
- Zezwolenie eu typ 2 powyżej 8h na legalny transport wydany przez PIW.
- Licencje konwojenta
- Certyfikaty opiekuna zwierząt towarzyszących.

� Na życzenie klienta możliwość wglądu.
Działamy zgodnie z Rozporządzeniem Rady numer 1/2005 w sprawie ochrony zwierząt podczas transportu i związanych z tym działań.

� Proszę poczytać OPINIE o nas na Google
i facbooku.

� PRZEWIEŹLIŚMY: Już około 2200 zwierząt dla schroniska, adopcji, fundacji, hodowli.

� Mąż kierowca doświadczony + ja opiekunka nadzoruje zwierzę podczas podróży, podaje wodę oraz zarządzam czasem na potrzeby fizjologiczne lub rozprostowanie łap min. co 3-4h. Informujemy o postępach w podróży i stanie zwierzaka. Wysyłamy zdjęcia I filmiki z podróży stały kontakt z klientem.

� ️UWAGA!!! Ceny są podawane netto i ustalane indywidualnie w zależności od długości trasy. Podpisujemy umowę i pobieramy zadatek wtedy każdy ma pewność ze dojdzie do usługi. W razie rezygnacji zadatek przepada.

Oddział firmy
Tupaj usługi przewozowe
Rzeszów 35-114
ul: Korczaka 2

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty !!!
+ 48 505 468 267

� Wejdź na nasz fanpage
https://www.facebook.com/tupajtransportzwierzat/

� SPRAWDŹ NAS:
https://transport-zwierzat-towarzyszacych-rzeszow. business.site/?m=true

#transportzwierzątdomowych #transportpsów #transportkotów #transportzwierzattowarzyszacych #taxipupile #tupajtransportzwierzat #schroniska #hodowla #fundacje #psifryzier #rzeszów #łańcut #przeworsk #jarosław #przemyśl #sanok #krosno #jasło #dębica #sandomierz #nowytarg #nowysacz #zakopane #podkarpacie #calapolska #lubaczów #leżańsk #mielec #lublin #gdańsk #szczecin #wroclaw #opole #gdynia #sopot #poznań #katowice #lublin #szczecin ##zamość #hrubieszów Pokaż mniej

Cena: 0,00

Autor: Anna

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 505 468 267

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 315
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostale
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2023 ogloszenia.debica.pl