ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4700 / Ogłoszenia oczekujące: 1
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 141635 z dnia 2022-10-05 / OFERTA PRYWATNA

SPRZEDAWCA/EKSPEDIENTKA

Zakład Produkcyjna Handlowy Strusinianka Sp. z o.o. jest dużą rodzinną firmą której główną działalnością jest produkcja wyrobów piekarniczo cukiernicza i ich sprzedaż. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:
SPRZEDAWCA/EKSPEDIENTKA
Miejsce pracy: Dębica
Zadania:
– obsługa klientów sklepu
– dbanie o właściwe wyeksponowanie produktów
– zamawianie towaru
Wymagania:
– uprzejmość i entuzjazm do pracy
– rzetelność i uczciwość
– mile widziane doświadczenie
Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie
–bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, pracę u lidera branży
– pracę w młodym i dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy:
1) o zapoznanie się z Klauzula informacyjna Proces Rekrutacji Strusinianka zamieszczonej na www.strusinianka.pl zakładka RODO. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z zapoznaniem się z Klauzulą oraz akceptacją jej zapisów.
2) o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@strusinianka.pl . W tytule wiadomości proszę zamieścić: sprzedawca Dębica

Autor: Łukasz

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 660455134

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 196
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.debica.pl