ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3585 / Ogłoszenia oczekujące: 12
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pracę dodatkową zlecę

Nr ogłoszenia 144760 z dnia 2023-10-31 / OFERTA PRYWATNA

PRACA DLA KAŻDEGO PRZEPROWADZANIE SAMOCHODÓW NA UKRAINE

Poszukujemy osób, które chętnie towarzyszyłyby kierowcy w podróży do Ukrainy.
Praca polega na przebywaniu w samochodzie podczas przekraczania granicy polsko-ukraińskiej, bez konieczności prowadzenia pojazdu.
Wynagrodzenie za pracę otrzymasz natychmiastowo, jeszcze przed wyjazdem na Ukrainę, na spotkaniu z kierowcą.
Właścicielem samochodu jest kierowca, a Ty będziesz jedynie towarzyszył mu w podróży.
Nie musisz posiadać doświadczenia ani specjalnych umiejętności, aby aplikować na tę pracę. Wymagamy jedynie, abyś był pełnoletni i miał ważny paszport. Nie ma znaczenia Twój wiek, płeć czy doświadczenie zawodowe - wszyscy chętni są mile widziani.
Praca ta jest idealna dla osób, które szukają dodatkowego źródła dochodu oraz cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży.

Wymagamy jedynie ważnego paszportu, a w przypadku jego braku, koszt to 140 zł + 20 zł za zdjęcie. Czas oczekiwania na wyrobienie paszportu wynosi 5 dni roboczych.

Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy lub masz jakieś pytania, proszę nie krępuj się skontaktować ze mną. Chętnie Ci pomogę.

Telefon +48730455211

Cena: 800

Autor: Patrycja

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 279
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pracę dodatkową zlecę


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2023 ogloszenia.debica.pl