ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4459 / Ogłoszenia oczekujące: 6
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 146988 z dnia 2023-11-06 / OFERTA PRYWATNA

Poszukujesz dodatkowego źródła dochodu

Poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w projekcie mającym na celu generowanie dodatkowego dochodu pasywnego bez inwestycji. Zostań częścią naszej kwitnącej społeczności osób o podobnych poglądach, zaangażowanych w oferowanie legalnych i etycznych sposobów zarabiania pieniędzy.
Co oferujemy:
Dostęp do porad ekspertów, wskazówek i zasobów pozwalających zoptymalizować Twoje zarobki.
Współpraca z przyjazną i zaangażowaną społecznością ludzi o podobnych zainteresowaniach.
Odkrywanie różnych źródeł dochodu, w tym dochodu pasywnego z programów partnerskich, mikro zadań i nie tylko.
Otrzymywanie najnowszych aktualizacji branżowych i dostęp do bezpłatnych możliwości.
Udział w projekcie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami; w każdej chwili możesz wycofać się ze współpracy bez żadnych konsekwencji prawnych i finansowych.
Wymagania dotyczące dołączenia:
Chęć uczenia się, dzielenia się i współpracy.
Szacunek dla etycznych i zgodnych z prawem praktyk.
Podstawowa znajomość obsługi komputera, co oznacza, że możesz korzystać z różnych programów, otwierać i edytować dokumenty oraz dostosowywać ustawienia komputera.
Twoje zarobki będą zależeć od poziomu Twojego zaangażowania. Nasi partnerzy zarabiają średnio od kilku do kilku tysięcy złotych miesięcznie, w zależności od czasu, jaki inwestują.
Nie przegap tej okazji, aby przejąć kontrolę nad swoją przyszłością finansową w zaciszu własnego domu. Dołącz do nas już dziś i wyrusz w podróż do zarabiania pieniędzy w Internecie, mając u boku wspierającą społeczność.
Zapraszamy do kontaktu z nami aby uzyskać więcej informacji.

Autor: Jarek

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 74
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe
Inne ogłoszenia tego użytkownika (2 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.debica.pl