ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4590 / Ogłoszenia oczekujące: 1
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Inne usługi dla firm

Nr ogłoszenia 147200 z dnia 2023-11-20 / OFERTA OD FIRMY

Zdobądź KSeF w LoMag - Oprogramowanie Magazynowe z Pełną Obs

Szukasz programu magazynowego z zaimplementowaną obsługą KSeF? LoMag to rozwiązanie, które umożliwia błyskawiczne wystawienie faktur w tradycyjny sposób, a po tym jednym kliknięciu wysyła je do KSeF. Dzięki temu, można wygodnie operować z systemem KSeF w jednym miejscu, nie potrzebując dodatkowych modułów integracyjnych. Faktury są dostarczane do systemu KSeF w tle, nie przerywając pracy z LoMagiem i nie oczekując na serwery rządowe.

LoMag gwarantuje zintegrowanie z KSeF, co pozwala natychmiastowego wystawiania zróżnicowanych rodzajów faktur, włączając w to faktury zaliczkowe, końcowe, w walutach obcych oraz faktury ze zróżnicowanymi stawkami VAT i zwolnione z VAT.

Aby rozpocząć pracę z systemem KSeF, należy założyć konto na stronie Ministerstwa Finansów.

Oferujemy okazję testowania w środowisku produkcyjnym oraz demonstracyjnym systemu KSeF, co pozwala na pełne poznanie funkcji i integracji z LoMag. LoMag pozwala na definiowanie przypisywania pól programu na pola faktury ustrukturyzowanej, co upraszcza obsługę specyficznych procedur VAT.

Dzięki LoMagowi z KSeF, po naciśnięciu 'Wyślij do KSeF', faktury są wysyłane asynchronicznie, nie przerywając pracy w programie. Status każdej faktury jest monitorowany, a program informuje o akceptacji lub odrzuceniu faktury przez serwery KSeF.

Wykorzystaj LoMag do integrowania z KSeF i wygodnego zarządzania swoimi fakturami bez dodatkowych komplikacji. Sprawdź już teraz wszystkie możliwości programu LoMag z KSeF!

https://www.lomag.pl/ksef/

Cena: 100

Autor: LoMag

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 713 469 023

Wstecz

Ilość wyświetleń: 74
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Inne usługi dla firm
Inne ogłoszenia tego użytkownika (6 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.debica.pl