ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4064 / Ogłoszenia oczekujące: 1
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 147439 z dnia 2024-01-23 / OFERTA OD FIRMY

Porównania produktów finansowych kredytów, pożyczek, inwesty

Sprawdź porównania najkorzystniejszych ofert finansowych udostępnionych na rynku, z których skorzystasz w 100% przez internet.

Na 1 stronie w mgnieniu oka porównasz kredyty, chwilówki, konta bankowe, lokaty bankowe, ubezpieczenia, inwestycje oraz inne propozycje.

Dowiedz się błyskawicznie, który jest najkorzystniejszy oraz najtańszy oraz zamów go on-line na:

>>> https://www.adfinanse.pl/kat/bankowosc/porownania- produktow-finansowych/

W tej chwili nie musisz poszukiwać produktów finansowych w Google i zapamiętywać ich najważniejsze parametry, aby je w następnej kolejności porównać. Teraz możesz komfortowo i nie marnując czasu na 1 witrynie porównać wszystkie najlepsze produkty.

To użyteczne rozwiązanie pozwoli Ci błyskawicznie sprawdzić najważniejsze parametry konkretnego typu produktów finansowych, poznać szczegóły każdej z ofert, a także komfortowo i szybko wypełnić prosty wniosek o wybraną ofertę.

Autor: ADM

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 44444444

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 73
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (19 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.debica.pl