ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4459 / Ogłoszenia oczekujące: 6
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Reklama Dębica

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 148674 z dnia 2024-03-16 / OFERTA PRYWATNA

Poszukujemy osób takich jak Ty do pracy

Zostań ambasadorem marki naszych partnerów z branży wody wodorowej, znanej ze swoich właściwości terapeutycznych, i dołącz do projektu mającego na celu pomoc w budowaniu rodziny.
Główną zaletą tego przedsięwzięcia jest możliwość generowania pasywnego dochodu po wykonaniu zadania, co uwalnia Cię od ciągłego zaangażowania.
Nasz oddany zespół zapewnia zasoby edukacyjne i informacyjne, starannie opracowane, aby zagwarantować bezproblemowy triumf, wyposażone w wymagane systemy, procesy i narzędzia, które wyniosą internetowy biznes na niespotykany poziom. Doświadcz stopniowego wzrostu zarobków, jednocześnie zmniejszając czas poświęcony na pracę, osiągając optymalną równowagę bez wysiłku.
Do współpracy z nami nie jest wymagane doświadczenie.
Jeśli spodobało Ci się to, co przeczytałeś i nie możesz się doczekać, aby zacząć, skontaktuj się z nami.

Cena: 1

Autor: Jarek

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 31
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.debica.pl