ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6529 / Ogłoszenia oczekujące: 6
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nowe Mieszkania Dębica

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zwierzęta

Nr ogłoszenia 79432 z dnia 2018-12-10 / OFERTA PRYWATNA

Odkłady pszczele, pszczoły, pasieka, wysyłka lub dowóz.

Witam.
Oferuję silne odkłady pszczele 4 ramkowe na ramce wielkopolskiej z transportówką i wysyłką.
Odkład składa się z 2 ramek osłonowych z pokarmem, 2 ramki z czerwiem w różnym wieku. Ramki obsiadane przez pszczoły „na czarno”.
Matka kranika czerwiąca i oznakowana (o ile nie zgubi opalitka lub znaczka) .
Posiadam do zaoferowania w zależności od sezonu 40-45 odkładów (nadwyżka z pasieki), więc kto pierwszy ten będzie miał możliwość zakupu (jeśli chcesz mieć pewność można dokonać rezerwacji). Realizacja według kolejności rezerwacji lub zamówień.
Odkłady wykonuję jak dla siebie (ponieważ wszystkie nie rozdysponowane zostaną w mojej pasiece).
Czyli:
- Odkłady wykonywane na ramkach przeczerwionych kilka razy (nie ciemnych jak smoła co występuje przy masowych hodowcach, które nadają się do przetopienia), więc ramki będą dłużej służyć do miodni, czerwienia i zimowania (w zależności od wykorzystania nawet kilka sezonów). Co pozwoli nie przejmować się brakiem ramek i oszczędnościami na wyminie (gdy są czarne w odkładach).
- Każda ramka obsiadane przez pszczoły „na czarno”, co pozwala na dobre ogrzanie czerwiu i rozwój rodziny.
- Matka unasieniona naturalnie na pasieczysku, co daję gwarancję że matka jest pełnowartościowa po locie godowym (co jest już testem i selekcją dla matki. Wadliwe i niesprawne nie wracają).
- Odkład jest leczony na warrozę w okresie bez czerwiu zasklepionego co daję największą skuteczność zabiegu oraz ułatwia start młodej rodzince.
-Matka oznakowana (o ile nie zgubi opalitka lub znaczka) co ułatwia odnalezienie matki.

Możliwość rezerwacji odkładu , termin odbioru w zależności od pogody i warunków zwykle od 15 czerwca, według kolejności zgłoszeń.
Cena za odkład z wysyłką (lub transportem własnym) i transportówką 325 zł. Cena 250 zł za odkład. Cena transportówki 35 zł (przy zwrocie transportówki zwrot 35 zł), koszt wysyłki 40 zł (opcja ostrożnie żywe zwierzęta z ubezpieczeniem). Przy zamówieniu większej ilości możliwość dowozu własnym transportem w cenie wysyłki (20 km dowozu za każdy 1 odkład, przy 10 dowóz 200 km od miejscowości Mochnaczka Wyżna).
Pasieka znajduje się na wysokości 700-740 npm z tego powodu pszczoły muszą być odporne i wytrzymałe na ciężkie górskie warunki. A także muszą dobrze radzić sobie z zimowlą. Z powodu cięższego i chłodniejszego klimatu oraz późniejszej wiośnie (od 1 do nawet 4 tygodni później niż w miejscowościach oddalonych nawet o 20-30 km i niżej położonych) odkłady mogę oferować także z pewnym opóźnieniem, zwykle można odbierać w zależności od pogody od około 15 czerwca.

Odbiór osobisty Mochnaczka Wyżna (Gmina Krynica Zdrój) lub Bartkowa Posadowa (gmina Gródek Nad Dunajcem) ,możliwość wysyłki po uzgodnieniu lub dowóz własnym transportem.
Istnieje możliwość zakupu pszczół z ulami, dodatkowych ramek i suszu pszczelego (odbudowanych ramek), odkłady 3-5 ramkowe, odkłady przezimowane, rodziny pszczele przezimowane.
Kontakt: rafal2636@gmail.com
Zapraszam do zakupu i rezerwacji.
W razie pytań proszę pisać.
Posiadam także w ofercie.
Pakiety pszczele od małych 0.9 kg do 1,5 kg
Rodziny przezimowane.
Istnieje możliwość zakupu odkładów z ulami.
Suszu (ramek odbudowanych).
Odkłady 3,4,5, ramkowe.
Miód spadziowy.

Cena: 325

Autor: Rafał

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 53
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zwierzęta
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.debica.pl