ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6422 / Ogłoszenia oczekujące: 3
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nowe Mieszkania Dębica

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Sport

Nr ogłoszenia 79613 z dnia 2018-11-22 / OFERTA OD FIRMY

IM Motion

IM MOTION tworzą ludzie z pasją oraz zamiłowaniem do wszelkiej aktywności na rowerze, dzięki czemu w ich asortymencie znajduje się produkty tylko z najwyższej półki. Znajdziecie tam rowery, części i akcesoria rowerowe najlepszych europejskich producentów. Ponadto dostępna jest specjalistyczna rowerowa odzież, buty oraz kaski. Wszystko to w oparciu o nowoczesne technologie i nietuzinkowe rozwiązania. Asortyment sklepu dostępny jest w czterech punktach we Wrocławiu, jak również za pośrednictwem strony www.immotion.pl!

KOŚCIUSZKI 34
50-012 WROCŁAW
71 341 78 21
https://immotion.pl/139-rowery-miejskie

Autor: IM Motion

Kontakt:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 78
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Sport


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.debica.pl