ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6546 / Ogłoszenia oczekujące: 81
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nowe Mieszkania Dębica

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pracę dodatkową zlecę

Nr ogłoszenia 83944 z dnia 2019-06-21 / OFERTA PRYWATNA

Szukamy NIANI

DAM PRACĘ - SZUKAMY NIANI- OPIEKUNKI DO DZIECKA

Poszukujemy miłej i ciepłej NIANI do opieki nad 16- miesięcznym Chłopcem, która będzie chodzić z Synem na spacery, spędzać z Nim czas w ogrodzie, czytać Mu bajki, bawić się zabawkami i podawać Mu przygotowane już wcześniej przeze mnie posiłki.

Opieka polegać będzie na skupieniu się na Dziecku i poświęceniu Mu całej Swojej uwagi w miejscu naszego zamieszkania- Zawada (koło Dębicy), ewentualnie w miejscu zamieszkania Niani (nie wymagam sprzątania, prania, prasowania, gotowania itp.)

Godziny oraz dni pacy – do ustalenia
Stawka godzinowa- do ustalenia
Praca OD ZARAZ

WYMAGANIA:
Osoba NIEPALĄCA
Mile widziane wykształcenie pedagogiczne
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 721-034-261
Dziękuję

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 721034261

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 140
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pracę dodatkową zlecę


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.debica.pl