ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5991 / Ogłoszenia oczekujące: 236
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nowe Mieszkania Dębica

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zdrowie

Nr ogłoszenia 85040 z dnia 2019-08-09 / OFERTA OD FIRMY

Wypożyczalnia sprzetu medycznego

Sprzęt rehabilitacyjny jest niezbędny dla każdego, kto kiedykolwiek zmagał się z kontuzją, tworzącym długotrwałe efekty dla funkcjonowania całego organizmu. Jednakże jak każdy inny osprzęt tego typu, wszystko to, co potrzebne do rekonwalescencji jest bardzo drogie. Dlatego również powstała wypożyczalnia sprzętu medycznego Relax Med, która sprawia, że zamiast trwonić wysokie kwoty pieniędzy na wykupienie niezbędnego osprzętu, istnieje możliwość go pożyczyć w bardzo przystępnej cenie. Propozycja Relax Med jest niezwykle szeroka a także jest możliwość tam pożyczyć między innymi łóżka do rehabilitacji, balkoniki, koncentratory tlenu, jak również urządzenia przydatne do ćwiczenia stawu kolanowego. Wszystko to stanowi bazę dla rehabilitacji bardzo wielu ludzi. Relax Med zapewnia pożądany sprzęt medyczny w krótkim czasie oraz proponuje jego wynajem na niezmiernie dobrych warunkach. Sprzęt jest dostarczany prosto pod wskazany przez kontrahenta adres. Relax Med to więc wypożyczalnia osprzetu medycznego, na którą warto liczyć!

Autor: Relax

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 531411957

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 76
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zdrowie


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.debica.pl