ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6003 / Ogłoszenia oczekujące: 230
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nowe Mieszkania Dębica

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zdrowie

Nr ogłoszenia 85762 z dnia 2019-09-10 / OFERTA OD FIRMY

Tanie peptydy

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty peptydów. Doświadczenie zdobywane latami a oprócz tego małe ceny sprawiają, że jesteśmy atrakcyjną firmą na rynku. W sklepie peptydy.net.pl odnaleźć można szeroką gamę produktów, szczegółowy opis ich funkcjonowania, oraz niezbędną poradę w doborze odpowiednich peptydów. Zamówienia realizowane są niezwłocznie po ich otrzymaniu, a więc zakupiony towar dociera do klienta w ciągu 2 dni roboczych za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jeżeli w sklepie nie znajduje się towar, który Państwa interesuje, wystarczy się skontaktować z nami i postaramy się w możliwie jak najszybciej wprowadzić go do sklepu. Przygotowujemy również oferty na zlecenia hurtowe. W takim przypadku istnieje możliwość implementacji koszty dla nabywcy. Zlecenia te realizowane są w ciągu kilku dni roboczych. Przesyłki są dobrze pakowane, co gwarantuje dyskrecję a ponadto anonimowość klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze staranną oferta.

Autor: peptydy

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 84
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zdrowie


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.debica.pl