ogloszenia.debica.pl
Dębicki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5438 / Ogłoszenia oczekujące: 749
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nowe Mieszkania Dębica

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 86508 z dnia 2019-10-14 / OFERTA PRYWATNA

STARA LUBOWLA I NESTVILLE PARK - WHISKY

TERMIN : 27.06 - 27.06.2020, 1 dzień
Cena : 85 zł
PROGRAM: Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 08:00 (z Brzeska o 07:00, z Krynicy Zdrój o 08:30). Przejazd do Starej Lubowli - spacer po historycznym rynku: kamienice mieszczańskie, renesansowy arkadowy Dom Prowincjalny, rzymskokatolicki kościół pod wezwaniem św. Mikołaja. Kolejnym punktem jest górujący nad miastem Zamek z przełomu XIII – XIV. Przez wiele lat należał do potężnego rodu Lubomirskich, a w czasach potopu szwedzkiego ukrywano tutaj polskie klejnoty koronne. Udamy się się na zwiedzanie Zamku wraz ze Skansenem. Czas wolny – obiad we własnym zakresie. Przejazd do Nestville Park – Hniezdne. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem, zwiedzanie Parku w języku polskim. Poznamy historię związaną z gorzelnictwem rzemiosła, dowiemy się o współczesnych rafineriach produkujących wyroby spirytusowe, zobaczymy Salę Rzeźbiarską w której znajduje się największy w Europie obraz płaskorzeźbiony w drewnie. Zwiedzanie pomieszczenia łączy się z małą niespodzianką – specjalną nagrodą w postaci degustacji pierwszej słowackiej whisky Nestville, która dojrzewa tutaj w dębowych beczkach. W sklepiku z pamiątkami możliwość zakupu różnych pamiątek oraz produktów firmy Nestville Distillery. Powrót w godzinach wieczornych.


CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota.


CENA NIEZAWIERA: usługi przewodnika, bilety wstępu do Nestville i na zamek oraz do skansenu – 20 Euro/os.dorosła, 12 Euro/dzieci, 16 Euro/seniorzy, dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

Cena: 85

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 184421604
  • tel. komorkowy: 508458671

Wstecz

Ilość wyświetleń: 100
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.debica.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (50 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.debica.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.debica.pl